Gallery - en to cs_CZ translation catalogue (257 entries)

en: Gallery Settings
cs_CZ: Nastavení galerie

en: Global Settings
cs_CZ: Obecná nastavení

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Aktualizovat na Pro

en: Return to all albums
cs_CZ: Vrátit se ke všem albům

en: See images &raquo;
cs_CZ: Prohlédnout obrázky &raquo;

en: Galleries
cs_CZ: Galerie

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Add New Gallery
cs_CZ: Přidat novou galerii

en: Edit Gallery
cs_CZ: Upravit galerii

en: New Gallery
cs_CZ: Nová galerie

en: View Gallery
cs_CZ: Zobrazit galerii

en: Search Galleries
cs_CZ: Hledat galerie

en: No Gallery found
cs_CZ: Žádná galerie nenalezena

en: Gallery Categories
cs_CZ: Kategorie galerií

en: Gallery Category
cs_CZ: Kategorie galerie

en: Add Gallery Category
cs_CZ: Přidat kategorii galerie

en: Add New Gallery Category
cs_CZ: Přidat novou kategorii galerie

en: Edit Gallery Category
cs_CZ: Upravit kategorii galerie

en: New Gallery Category
cs_CZ: Nová kategorie galerie

en: View Gallery Category
cs_CZ: Zobrazit kategorii galerie

en: Find Gallery Category
cs_CZ: Najít kategorii galerie

en: No Gallery Categories found
cs_CZ: Žádná kategorie galerie nenalezena

en: No Gallery Categories found in Trash
cs_CZ: Žádná kategorie galerie nebyla v koši nenalezena

en: Parent Gallery Category
cs_CZ: Nadřazená kategorie galerií

en: Gallery Categories list navigation
cs_CZ: Navigace seznamem kategorií galerií

en: Gallery Categories list
cs_CZ: Seznam kategorií galerií

en: Gallery Shortcode
cs_CZ: Zkrácený kód galerie

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
cs_CZ: Přidat galerii s obrázky do příspěvků, stránek, vlastních typů příspěvků nebo widgetů pomocí následujícího zkráceného kódu:

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
cs_CZ: Přidat obal galerie včetně náhledového obrázku, popisu a odkazu na vaši konkrétní galerii pomocí následujícího zkráceného kódu:

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
cs_CZ: Při mazání kategorie, galerie, patřící do této kategorie nebudou odstraněny. Tyto galerie budou přesunuty do kategorie %s.

en: Gallery ID
cs_CZ: Podle ID galerie

en: Title
cs_CZ: Název

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Last modified date
cs_CZ: Podle data poslední úpravy

en: Comment count
cs_CZ: Podle počtu komentářů

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Random
cs_CZ: Náhodně

en: Shortcode
cs_CZ: Zkrácený kód galerie

en: All Gallery Categories
cs_CZ: Všechny kategorie galerií

en: You can't delete default gallery category.
cs_CZ: Výchozí kategorii galerie nelze odstranit.

en: Sorry, nothing found.
cs_CZ: Je nám líto, nic nenalezeno.

en: Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: %s Settings
cs_CZ: %s nastavení

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: FAQ
cs_CZ: Často kladené otázky (FAQ)

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Updating images...
cs_CZ: Aktualizace obrázků...

en: No images found.
cs_CZ: Nenalezeny žádné obrázky.

en: All images were updated.
cs_CZ: Všechny obrázky byly aktualizovány.

en: Error.
cs_CZ: Chyba.

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs_CZ: Chystáte se odstranit tyto položky z této galerie.
     'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro smazání.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs_CZ: Chystáte se odstranit tento obrázek z této galerie.
     'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro smazání.

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
cs_CZ: Přepnutím do jiného módu dojde ke ztrátě všech neuložených dat. Uložit dat před přepnutím?

en: Insert Media
cs_CZ: Vložit média

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Image size not defined
cs_CZ: Velikost obrázku není definována

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
cs_CZ: Plugin dokáže aktualizovat pouze PNG, JPEG, GIF, WPMP nebo XBM soubory. Ostatní musíte nahrát ručně.

en: Invalid path
cs_CZ: Nesprávná cesta

en: List View
cs_CZ: Zobrazení seznamu

en: Grid View
cs_CZ: Zobrazení mřížky

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Empty Trash
cs_CZ: Vysypat koš

en: No images found
cs_CZ: Nenalezeny žádné obrázky

en: Select bulk action
cs_CZ: Vyberte hromadnou akci

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Delete from Gallery
cs_CZ: Smazat z galerie

en: Bulk Select
cs_CZ: Hromadný výběr

en: Cancel Selection
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Delete Selected
cs_CZ: Smazat vybrané

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Dimensions
cs_CZ: Rozměry

en: Alt Text
cs_CZ: Alternativní text (alt tag)

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
cs_CZ: Zadejte vlastní URL pro odkaz u tohoto obrázku na jinou stránku nebo soubor. Ponechte prázdné pro otevření obrázku v plné velikosti.

en: Remove Image from Gallery
cs_CZ: Odstranit obrázek z galerie

en: Edit Image Info
cs_CZ: Upravit informace o obrázku

en: Deselect
cs_CZ: Zrušit výběr

en: File name
cs_CZ: Jméno souboru

en: File type
cs_CZ: Typ souboru

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Lightbox Button URL
cs_CZ: URL tlačítka v Lightboxu

en: New Tab
cs_CZ: Nová záložka

en: Enable to open URLs above in a new tab.
cs_CZ: Zapnout otevření URL adresy na nové záložce.

en: Go Pro
cs_CZ: Přejít na PRO

en: Edit more details
cs_CZ: Upravit další detaily

en: Remove from Gallery
cs_CZ: Odstranit z galerie

en: Select %s
cs_CZ: Vybrat %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Upravit &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
cs_CZ: Upravit informace o příloze

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Delete Permanently
cs_CZ: Smazat trvale

en: View &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Attach
cs_CZ: Přiložit

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: A list or dropdown of Gallery categories.
cs_CZ: Seznam nebo rozbalovací menu kategorií galerií.

en: Select Gallery Category
cs_CZ: Vybrat kategorii galerie

en: Title:
cs_CZ: Titulek:

en: Display as dropdown
cs_CZ: Zobrazit jako rozbalovací menu

en: Show gallery counts
cs_CZ: Zobrazit počet galerií

en: Show hierarchy
cs_CZ: Zobrazit hierarchii

en: Warning
cs_CZ: Upozornění

en: You can add only images to the gallery
cs_CZ: Do galerie můžete přidat pouze obrázky

en: no title
cs_CZ: bez titulku

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
cs_CZ: Zobrazit obrázek alba s popisem a odkazem na danou stránku galerie

en: Sorry, no gallery found.
cs_CZ: Je nám líto, žádná galerie nenalezena.

en: Cover
cs_CZ: Obal

en: Social
cs_CZ: Sociální

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Custom Code
cs_CZ: Vlastní kód

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Settings saved
cs_CZ: Nastavení uloženo

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
cs_CZ: Prosím, povolte JavaScript ve vašem prohlížeči.

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
cs_CZ: Vlastní velikost obrázku byla změněna. Je potřeba aktualizovat obrázky galerie.

en: Update Images
cs_CZ: Aktualizace obrázků galerie

en: Gallery Images
cs_CZ: Obrázky v galerii

en: Images adding requires JavaScript.
cs_CZ: Přidání obrázků vyžaduje JavaScript.

en: Add Media
cs_CZ: Přidat média

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
cs_CZ: Zobrazení obrázků galerie v mřížce vyžaduje JavaScript.

en: Switch to the list view
cs_CZ: Přepnout do zobrazení seznamu

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Install Now
cs_CZ: Instalovat nyní

en: Single Gallery Settings
cs_CZ: Nastavení konkrétní galerie

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
cs_CZ: Umožňuje nastavení konkrétní galerie a zákaz %s.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Gallery Layout
cs_CZ: Vzhled galerie

en: Grid
cs_CZ: Mřížka

en: Masonry
cs_CZ: Dlaždice

en: Number of Columns
cs_CZ: Počet sloupců

en: Number of gallery columns (default is %s).
cs_CZ: Počet sloupců galerie (výchozí hodnota je %s).

en: Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
cs_CZ: Maximální velikost obrázku galerie. "Vlastní" používá hodnoty rozměru obrázku.

en: Custom Image Size
cs_CZ: Vlastní velikost obrázku

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
cs_CZ: Upravit tyto hodnoty v závislosti na počtu sloupců ve galerii. Toto nemá vliv na plnou velikost vašich snímků v Lightboxu.

en: Crop Images
cs_CZ: Oříznout obrázky

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
cs_CZ: Umožní oříznutí snímků pomocí velikosti definované pro Vlastní velikost obrázku. Zakáže změnu velikosti obrázků automaticky pomocí poměru jejich stran.

en: Crop Position
cs_CZ: Pozice ořezu

en: Select crop position base (by default: center).
cs_CZ: Vybrat základnu pozice ořezu (výchozí: střed).

en: Image Title
cs_CZ: Název obrázku

en: Enable to display image title along with the gallery image.
cs_CZ: Povolit zobrazení názvu obrázku spolu s obrázkem galerie.

en: Image Title Position
cs_CZ: Umístění názvu obrázku

en: Under image
cs_CZ: Pod obrázkem

en: On mouse hover
cs_CZ: Při přejetí myší

en: Image Border
cs_CZ: Rámeček obrázku

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
cs_CZ: Povolit ohraničení obrázků s použitím stylů definovaných pro velikost rámečku obrázku a barvu.

en: Image Border Size
cs_CZ: Velikost rámečku obrázku

en: Gallery image border width (default is %s)
cs_CZ: Šířka rámečku obrázku galerie (výchozí je %s)

en: Image Border Color
cs_CZ: Barva rámečku obrázku

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
cs_CZ: Povolit stránkování obrázků a omezit tak jejich počet zobrazených na jedné stránce galerie.

en: Number of Images
cs_CZ: Počet obrázků

en: Number of images displayed per page (default is %d).
cs_CZ: Počet zobrazovaných obrázků na stránku (výchozí hodnota je %d).

en: Sort Images by
cs_CZ: Řazení obrázků dle

en: Manually (default)
cs_CZ: Ručně (výchozí)

en: Image ID
cs_CZ: ID obrázku

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
cs_CZ: Zvolte způsob řazení obrázků ve vaší galerii. Ve výchozím nastavení, můžete snímky uspořádat ručně na kartě obrázky.

en: Arrange Images by
cs_CZ: Řazení obrázků dle

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
cs_CZ: Vzestupně (např. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
cs_CZ: Sestupně (např. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Back Link
cs_CZ: Zpětný odkaz

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
cs_CZ: Povolit zobrazení zpětného odkazu na stránce galerie, který bude odkazovat na předchozí stránku.

en: Back Link URL
cs_CZ: URL zpětného odkazu

en: Back link custom page URL. Leave blank to use Gallery page template.
cs_CZ: Zpětný URL odkaz na vlastní stránku. Ponechte nevyplněné pro použití nastavení ze šablony galerie.

en: Back Link Label
cs_CZ: Popisek zpětného odkazu

en: Back Link with Shortcode
cs_CZ: Zpětný odkaz se zkráceným kódem

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
cs_CZ: Povolit zobrazení zpětného odkazu na stránce, kde se používá zkrácený kód.

en: Cover Settings
cs_CZ: Nastavení obalu

en: Galleries Page
cs_CZ: Stránka galerií

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
cs_CZ: Základní stránka, kde budou zobrazeny všechny existující galerie.

en: Albums Displaying
cs_CZ: Zobrazení alb

en: Column
cs_CZ: Sloupec

en: Rows
cs_CZ: Řádky

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
cs_CZ: Vyberte způsob, jakým se galerie zobrazí na stránce Galerie.

en: Column Alignment
cs_CZ: Zarovnání sloupce

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Select the column alignment.
cs_CZ: Zvolte zarovnání sloupce.

en: Cover Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku obalu

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
cs_CZ: Maximální velikost obalu obrázku galerie. "Vlastní" používá hodnoty rozměru obrázku.

en: Custom Cover Image Size
cs_CZ: Vlastní velikost obrázku obalu

en: Crop Cover Images
cs_CZ: Oříznout obrázky obalu

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
cs_CZ: Povolit oříznutí snímků pomocí velikosti definované pro Vlastní velikost obrázku. Zakáže změnu velikosti obrázků automaticky pomocí poměru jejich stran.

en: Cover Image Border
cs_CZ: Rámeček obrázku obalu

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
cs_CZ: Povolit ohraničení obrázku obalu s použitím stylů definovaných pro Velikost rámečku obrázku a Barvu.

en: Cover Image Border Size
cs_CZ: Velikost rámečku obrázku obalu

en: Cover image border width (default is %s)
cs_CZ: Šířka rámečku obrázku obalu (výchozí je %s)

en: Cover Image Border Color
cs_CZ: Barva rámečku obrázku obalu

en: Sort Albums by
cs_CZ: Řazení alb dle

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
cs_CZ: Zvolit způsob řazení galerií na vaší stránce galerií.

en: Arrange Albums by
cs_CZ: Řazení alb dle

en: Read More Link Label
cs_CZ: Popisek odkazu Dozvědět se více

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
cs_CZ: Povolit zobrazení všech obrázků v Lightboxu po kliknutí na obrázek obalu nebo URL namísto přechodu na stránku konkrétní galerie.

en: Lightbox Settings
cs_CZ: Nastavení Lightbox

en: Enable Lightbox
cs_CZ: Povolit Lightbox

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
cs_CZ: Povolit zobrazení Lightboxu při kliknutí na obrázky galerie.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
cs_CZ: Zvolte maximální velikost obrázku galerie pro zobrazení v Lightboxu. "Výchozí" zobrazí původní obrázek v plné velikosti.

en: Overlay Color
cs_CZ: Barva překrytí

en: Overlay Opacity
cs_CZ: Průhlednost překrytí

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %s, max is %s).
cs_CZ: Překrytí a průhlednost Lightboxu. Pro vypnutí průhlednosti ponechte prázdné (výchozí je %s, maximální je %s).

en: Slideshow
cs_CZ: Prezentace

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
cs_CZ: Povolit automatické spuštění prezentace při použití Lightboxu.

en: Slideshow Duration
cs_CZ: Interval prezentace

en: Slideshow interval duration between two images.
cs_CZ: Interval prezentace mezi dvěma obrázky.

en: Lightbox Helpers
cs_CZ: Lightbox pomocníci

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
cs_CZ: Povolit zobrazení lightbox nástrojů a šipek.

en: Lightbox Thumbnails
cs_CZ: Lightbox miniatury

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
cs_CZ: Povolit využívat Lightbox pomocníka při navigaci mezi snímky.

en: Lightbox Thumbnails Position
cs_CZ: Umístění Lightbox miniatur

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Lightbox Button Label
cs_CZ: Popisek tlačítka Lightboxu

en: Read More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Download Button
cs_CZ: Tlačítko Stáhnout

en: Enable to display download button.
cs_CZ: Povolit zobrazení tlačítka Stáhnout.

en: Single Lightbox
cs_CZ: Jediný Lightbox

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
cs_CZ: Povolit jeden Lightbox pro více galerií umístěných na jediné stránce.

en: Social Sharing Buttons Settings
cs_CZ: Nastavení Social Sharing Buttons

en: Social Buttons
cs_CZ: Sociální tlačítka

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
cs_CZ: Povolit Social Buttons v Lightboxu.

en: Social Networks
cs_CZ: Sociální sítě

en: Counter
cs_CZ: Zobrazit počítadlo

en: Enable to show likes counter for each social button (not available for Google +1).
cs_CZ: Povolit zobrazení počítadla lajků pro všechna sociální tlačítka (není k dispozici pro Google +1).

en: Demo Data
cs_CZ: Demo data

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
cs_CZ: Nainstalovat demo data pro vytvoření galerií s obrázky, příspěvkem se zkrácenými kódy a stránkou se seznamem všech galerií.

en: Gallery Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku Galerie

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
cs_CZ: Pro předcházení problémům s jinými nainstalovanými pluginy - Povolte. Všechny dříve vytvořené galerie zůstanou beze změny. Nicméně, po povolení doporučujeme zkontrolovat nastavení dalších pluginů, které používají typ poříspěvku "galerie".

en: Gallery Slug
cs_CZ: Název v URL Galerie

en: Enter the unique gallery slug.
cs_CZ: Vložit unikátní název v URL Galerie.

en: Activate Now
cs_CZ: Aktivovat nyní

en: Enable to include galleries to your website search.
cs_CZ: Povolit zahrnutí galerií do vyhledávání na vašem webu.

en: %s is required.
cs_CZ: %s je vyžádován.

en: Install Demo Data
cs_CZ: Instalovat demo data

en: Remove Demo Data
cs_CZ: Odstranit demo data

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
cs_CZ: Odstranit demo data a obnovit původní nastavení pluginu.

en: Yes, install demo data
cs_CZ: Ano, instalovat demo data

en: Are you sure you want to install demo data?
cs_CZ: Opravdu chcete nainstalovat demo data?

en: Yes, remove demo data
cs_CZ: Ano, odstranit demo data

en: Are you sure you want to remove demo data?
cs_CZ: Opravdu chcete odinstalovat demo data?

en: No, go back to the settings page
cs_CZ: Ne, vrátit se na nastavení

en: Can not get demo data.
cs_CZ: Nepodařilo se získat demo data.

en: Demo settings already installed.
cs_CZ: Demo data jsou již nainstalována.

en: Demo data installed successfully.
cs_CZ: Demo data byla úspěšně nainstalována.

en: View post with shortcodes
cs_CZ: Zobrazit příspěvek se zkrácenými kódy

en: View page with examples
cs_CZ: Zobrazit stránku s příklady

en: Installation of demo data with some errors occurred.
cs_CZ: V průběhu instalace demo dat došlo k chybám.

en: Posts data is missing.
cs_CZ: Chybí data příspěvku.

en: Demo data have already been removed.
cs_CZ: Demo data již byla odstraněna.

en: Demo data successfully removed.
cs_CZ: Demo data byla úspěšně odstraněna.

en: Removing demo data with some errors occurred.
cs_CZ: V průběhu odinstalace demo dat došlo k chybám.

en: Close notice
cs_CZ: Zavřít upozornění

en: Do you want to install demo content and settings for %s? (You can do this later using Import / Export settings)
cs_CZ: Chcete nainstalovat demo obsah a nastavení pro %s? (můžete tak učinit i později pomocí nastavení Import / Export)

en: Yes, install demo now
cs_CZ: Ano, instalovat demo data nyní
